Witamy na stronie Klubu Pływackiego MKS Park Wodny Tarnowskie Góry

Klub rozpoczął swoją działalność od maja 2004 roku. Zajęcia odbywają się na obiektach Parku Wodnego i Hali Sportowej w Tarnowskich Górach.
Nasi zawodnicy mają dostęp do nowoczesnej pływalni, sali fitness, siłowni, hali sportowej, odnowy biologicznej.

Głównymi partnerami klubu są Park Wodny Tarnowskie Góry oraz Urząd Miasta w Tarnowskich Górach.

Prowadzimy szkolenie dla dzieci i młodzieży.
Nasze zajęcia bazują na nauczaniu i doskonaleniu sportowych technik pływania oraz przede wszystkim wyczynowym treningu pływackim. Mając na uwadze propagowanie kultury fizycznej nasi zawodnicy startują w zawodach pływackich na terenie całej Polski a nawet Europy!

Kadrę trenerską w naszym klubie stanowią doświadczeni i utytułowani trenerzy, byli zawodnicy, medaliści imprez krajowych i międzynarodowych. Dodatkowo środki i metody treningowe są na bieżąco weryfikowane z wszystkimi najnowszymi światowymi trendami, dzięki czemu zapewniamy najskuteczniejsze metody szkoleniowe.

Dodatkowo, co roku organizujemy obozy sportowe oraz warsztaty pływackie.

Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz dużemu naciskowi, na jakość szkolenia przez ponad 15 lat istnienia klubu udało się nam wychować wielu medalistów Mistrzostw Polski, rekordzistów kraju oraz członków Kadry Narodowej, którzy obecnie reprezentują nasz kraj na pływalniach całego świata. - Ty możesz być następny!

Dołącz do nas już dziś i przeżyj wspaniałą sportową przygodę.

MKS PARK WODNY TARNOWSKIE GÓRY
Najlepsze miejsce na sportowy sukces!

Park Wodny Tarnowskie GóryTarnowskie Góry